НОВИНИ

В Україні перевірили якість вітчизняного морозива

27.11.2020 08:02
morozyvo

Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» спільно з операторами ринку, що входять до її складу, в вересні-жовтні 2020 року протестували морозиво і заморожені напівфабрикати українських брендів. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби, пише agronews.ua

Такі дослідження проводяться вже п’ятий рік поспіль в рамках програми контролю якості харчових продуктів, яка започаткована Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти». За цей час в лабораторіях «Укрметртестстандарт» і «Київоблстандарт-метрологія» було досліджено понад 90 зразків морозива і близько 50 зразків заморожених напівфабрикатів.

І цього разу, традиційно відібрані зразки були передані для досліджень у ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів».

Щоб отримати цілісну та об’єктивну картину даних якості, продукцію перевіряли за фізико-хімічними, органолептичними показниками. 

Експерти, в черговий раз, підтвердили, що всі протестовані зразки повністю відповідають нормам і вимогам відповідних ДСТУ.  

Цей фактор відіграє важливу роль для споживачів, у яких акценти в харчуванні сьогодні все більше зміщуються в сторону якісної та безпечної їжі, це дуже важливий фактор, який стимулює їх інвестувати свої гроші в продукцію вітчизняних компаній і, відповідно, в своє здоров’я.

Детальніше із дослідженнями можна ознайомитись за посиланням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: