НОВИНИ

В Україні можливий дефіцит насіння озимих культур

07.08.2020 10:02
picture2_v-ukraine-podskoc_355335_p0

Дефіцит посівного матеріалу озимих культур з великою імовірністю буде спостерігатись в Україні цього року. Як наслідок — ціна піде вгору. Таку думку журналу The Ukrainian Farmer висловив засновник і генеральний директор ТОВ «АгроРось» Петро Євич. Про це повідомляє agrotimes.ua, пише agronews.ua.

«На мою думку, з огляду на тогорічну ситуацію насіння зросте у вартості», — додав він.

Експерт додав, що під час осінньої посівної-2020 аграріїв можуть наразитись на виклики.

«Основний ризик — це недостатня кількість вологи, яка потрібна для того, щоб в оптимальні строки отримати дружні сходи. З цим ми зіткнулися минулого року, — зазначив експерт. — Тому потрібно зробити все можливе, щоб зберегти залишки вологи. Своєчасно підготувати ґрунт і сподіватися на дощ».

Він нагадав, що за останні роки сортова селекція вийшла на новий рівень, і сільгоспвиробники мають доступ до сортів озимої пшениці з високим генетичним потенціалом для різних кліматичних зон. Досягти високих результатів можливо, якщо дотримуватись агротехнологічних вимог і підвищувати кваліфікацію.

«Тому — цікавтесь новинками, експериментуйте, досліджуйте, переймайте кращу практику й співпрацюйте з ефективними компаніями», — порадив Петро Євич.

Нагадаємо, і Україні названо агрокультури, рентабельність вирощування яких суттєво впала.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: