НОВИНИ

В Трускавці контролюватимуть експлуатацію мінеральних джерел

02.03.2019 12:25

У Трускавці відновлять роботу щодо створення спільного підприємства для експлуатації мінеральних джерел. Таку ініціативу підтримали депутати Трускавецької міськради, пише zik.

На сесії міськради її представив керівник юридичної служби ПрАТ “Трускавеькурорт” Андріан Копинець. Пропозиція керівників ПрАТу в своїй суті незмінна: створюється спільне підприємство 50/50, яке обслуговуватиме ГРЕС. Після чого місто зможе контролювати, як фінансову, так і технічну складову експлуатації джерел мінеральних вод.

Вони, також, закликають провести необхідні публічні обговорення, окреслити ризики, вигоду для громади й інші аспекти.

За словами Андріана Копинця від часу, коли вперше обговорювалось створення спільного підприємства, Кабміном було внесено зміни до певних нормативних актів. Сьогодні вже немає загрози для Трускавця, щодо призупинення ГРЕС, в разі оформлення ліцензії на видобуток мінвод на інше підприємство.

Більше того, ПрАТ “Трускавецькурорт” вже не займає чільної позиції в управлінні джерелами, ці функції виконує новостворене ТОВ “Трускавецькі лікувальні води”, яке отримало всі дозволи. Нове підприємство ще є власністю ПрАТУ та експлуатує джерела на правах оренди.

Тож, як зазначає представник ПрАТУ сьогодні створені усі передумови для повернення місту 50% активів на використання родовищ – усіх витрат та прибутків пов’язаних з цією діяльністю.

Трускавецькі депутати та очільники міста прийняли рішення продовжувати роботу для повернення громаді контролю над ГРЕС, відтак готуватимуть проект рішення про створення спільного підприємства з експлуатації мінеральних джерел Трускавця.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: