НОВИНИ

Укрзалізниця призупинила конкурс на посаду голови правління

24.03.2020 20:02
medium

Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» вирішила відкласти конкурс на посаду голови правління компанії через пандемію коронавірусу у світі. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

“Враховуючи зростання невизначеності з надзвичайною ситуацією через пандемію коронавірусу в Україні й по всій Європі, а також пов’язані з цим непередбачувані події, що вимагають реагування, наглядова рада Укрзалізниці дійшла висновку, що провести відбір голови правління так, як було спочатку заплановано і у ті самі строки, неможливо. Не кажучи вже про можливість проведення особистих співбесід з потенційними іноземними кандидатами, практично неможливо було би їх проводити навіть з вітчизняними заявниками”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наглядова рада прийняла рішення “визначити нові часові рамки для процесу і сповільнити його, реагуючи цим на реальність кризи, з якою зіштовхнулася країна”.

“Новий графік буде встановлений щойно ми матимемо більше чіткості і бачення того, коли пандемічна криза може стати контрольованою. Ми не будемо перезавантажувати процес, у якому просунулися далеко вперед, чи відміняти те, чого вже досягнуто, натомість збережемо наявні результати. Консультант з підбору персоналу Бойден продовжить свою роботу за новим регламентом”, – підсумували в Укрзалізниці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: