НОВИНИ

«Укрзалізниця» пропонує зерновому ринку новий варіант продажу вагонів-зерновозів

08.12.2021 14:10
latifundist-com-vagony-zernovozy-9-80284

АТ «Укрзалізниця» презентувало ініціативу, яка передбачає проведення аукціонів із продажу послуг вагонів-зерновозів компанії з горизонтом 5 місяців, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов. Про це повідомляє Валерій Ткачов, пише agronews.ua.

Учасникам ринку запропоновано взяти участь в аукціонах, на яких загальна кількість зерновозів в одному лоті складе 750 од. Ще однією умовою буде обов’язкове ритмічне навантаження за одним маршрутом (50 зерновозів) кожної декади протягом 5 місяців.

При цьому передбачається виставлення аналогічних лотів за чотирма вантажними полігонами — Одеська залізниця, Львівська, Південно-Західна та загальний полігон — Придніпровська, Донецька і Південна залізниця. Разом чотири полігони по 750 зерновозів, що в сумі складе 3 тис. вагонів.

«Таким чином, на даний момент АТ «Укрзалізниця» реалізує 100% власних вагонів через аукціони на ЄТС «Прозорро.Продажі» з різним горизонтом постановки вагонів під навантаження: поставка зерновозів через 7-9 діб після проведення аукціонів; через 1 місяць після проведення аукціонів і з горизонтом постановки вагонів протягом 5 місяців після проведення аукціонів», — підкреслив В. Ткачов.

Читайте також: Селекціонери вивели нову цікаву культуру методом щеплення.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: