НОВИНИ

«Укрспирт» закликає народних депутатів розблокувати власну приватизацію

25.07.2022 10:12
1613131883spirt-20551

Державне підприємство “Укрспирт” просить депутатів підтримати законопроєкт №7451 та ухвалити його у другому читанні в цілому. Про це повідомляє Укрспирт, пише agronews.uа.

Таке рішення дозволить зробити непрацюючі об’єкти державного підприємства основою для приватного підприємництва. Всі 19 об’єктів підприємства через війну залишились без доходів, при цьому маючи необхідність щомісячних витрат. Як наслідок, відбувається поступове та невідворотнє накопичення боргів. Приватизація вирішить багато проблем, зокрема, із погашення заборгованостей (перед працівниками, бюджетом, кредиторами). Водночас, у минулі роки були приватизовані 22 об’єкти “Укрспирту”. Зараз вони – приватні підприємства.

«В теперішніх умовах для ДП «Укрспирт» потрібні оперативні рішення держави. Одне з них – поновлення приватизації із коротшими строками. Для підприємців потрібні майнові комплекси для  виробництв, складських приміщень та офісів, і наші об’єкти — якраз ті майданчики, яких зараз потребує бізнес. На їхніх територіях є колії залізничного сполучення, підведені газ, вода та електроенергія, є зерносховища. Робота наших виробничих майданчиків та інвестиції в них — це те, що потрібно сьогодні», – коментує т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Віталій Жадобін.

Нагадаємо, законопроєкт №7451 пропонує зробити приватизацію швидшою, при цьому зберігаючи прозорість всіх процедур. Так, процес з моменту оголошення аукціону і до підписання договору триватиме не більше двох місяців, а вся інформація про об’єкти приватизації буде доступна онлайн. Також буде можливість підписання документів за допомогою електронного підпису (КЕП).

Читайте також: В Україні пенсіонери можуть отримати допомогу від ООН.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: