ВАЖЛИВО

В Україні пенсіонери можуть отримати допомогу від ООН

24.07.2022 09:07
4_pensiya__vyplaty_posobiya_2_650x410

Українці можуть отримати фінансову допомогу від міжнародних організацій. Її розмір становить 2220 гривень в місяць. Оформити заяву на отримання допомоги можна дуже просто й швидко. Адже робиться це в онлайн-режимі. Про це повідомляє “Главком”, пише  agronews.ua.

Для цього потрібно зайти на платформу єДопомога, натиснути “Виплати від міжнародних організацій”, а потім – “Заповнити заявку на допомогу”. У заявці просять вказати реквізити рахунку у форматі IBAN, тому радимо заздалегідь їх дізнатися.

Спочатку дані заявника перевіряють працівники Мінсоцполітики за допомогою баз даних та реєстрів. Все для того, щоб програмою не змогли скористатися шахраї. Однак саме рішення щодо надання допомоги відповідної категорії населення та сум виплат схвалюють міжнародні організації.

Пріоритетом є уразливі групи людей:

  • люди з інвалідністю,
  • пенсіонери,
  • самотні батьки, які самостійно виховують дітей,
  • малозабезпечені сім’ї.

Упродовж 3 місяців пенсіонери, заявку яких прийняли в ООН, отримуватимуть допомогу у розмірі 2220 гривень. Тобто загалом за 3 місяці можна отримати 6 660 гривень. Гроші надійдуть на рахунок, реквізити якого ви вкажете у заявці.

Читайте також: Викрито масштабну корупційну схему у Держпродспоживслужбі.
Перегляди: 81
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: