ВАЖЛИВО

Українські овочівники вимушені викидати на смітник продукцію

16.06.2021 13:01
prichiny-pochemu-hochetsya-repchatogo-luka-1

Українські овочівники відчувають серйозні проблеми з реалізацією запасів цибулі врожаю 2020 року. Цілком очевидно, що ці запаси так і не будуть продані, і вже найближчим часом цибулю доведеться утилізувати, або, іншими словами, просто викинути на смітник. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

На даний момент на ринку як і раніше дуже багато пропозицій торішньої цибулі, яка зберігалася із серпня 2020 року до сьогоднішнього дня, яку вручну перебрали і навіть відкалібрувати! І ось таку цибулю, практично ідеальної якості, українські фермери готові продавати по 3-4 грн / кг (11-15 центів США). А за дрібну цибулю калібру 3-5, просять всього близько півтори гривні або менше 6 центів США за кг!

Для порівняння, в минулому році в цей же час торішню цибулю в Україні продавали по 11 грн / кг, тобто в середньому в 3-4 рази дорожче, а в 2019 році ціни в кінці сезону реалізації досягали 15 грн / кг, а на початку травня 2019 року і зовсім була встановлена ​​рекордна оптова ціна реалізації цибулі за всі роки в 33 грн / кг.

«Цінова циклічність – це звичайне явище для українського ринку цибулі. В середньому раз в три роки цибулю під час прибирання коштує більше, ніж навесні. Також, в середньому раз в три роки доводиться утилізувати частину нереалізованої городниками України цибулі. Це відбувається тому, що в момент, коли цибуля стає дуже дорогою, багато дрібних і середніх фермерів починають займатися її вирощуванням, що призводить до зростання пропозиції. При цьому в країні майже ніхто системно не займається експортом цибулі, тому в момент виникнення перевиробництва цибулі, ціни на неї обвалюються нижче собівартості. Адже український споживач не стане купувати більше цибулі просто тому, що вона дешевша, а продавати її на експорт українські виробники і експортери не дуже добре вміють », – пояснює Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Ситуацію не врятувало і те, що в цьому році сезон ранньої цибулі рекордно затримався. В даний момент цибуля врожаю 2021 роки вже є в продажу, але коштує вона в 2-3 рази дорожче, ніж торішня. Однак попит і на нову цибулю не такий вже високий, так як на ринку як і раніше дуже багато торішньої продукції.

До речі, у другій половині сезону 2020/21 рр. Україна істотно наростила експортні відвантаження цибулі. У січні-березні 2021 року на зовнішні ринки було поставлено 11 тис. тонн українського цибулі – на 40% більше, ніж роком раніше. Головним же ринком збуту для цибулі з України стала Румунія, багато в чому завдяки дуже успішній торговельній місії в кінці 2019 року, організованої проектом ФАО і ЄБРР спільно з Українською плодоовочевої асоціацією (УПОА). Сюди було поставлено понад 53% всієї цібулі.

А ось експорт української цибулі в Ірак в 2021 році знизився майже в 4 рази до 1,2 тис. тонн. Серед великих імпортерів цибулі ріпчастої з України були також: Білорусь, Туреччина, Азербайджан, Польща, Великобританія, Естонія, Болгарія та Чехія. Відрадно, що на карті українського цибулевого експорту з’явилися такі африканські країни як Камерун та Сьєрра-Леоне. Та й в цілому географія експорту істотно розширилася.

Однак не потрібно забувати і про те, що такий експорт, як правило, не є системним. Як тільки ціни на внутрішньому ринку виростуть, виробники зовсім забувають про необхідність диверсифікації ринків збуту і, найчастіше, навіть перестають відповідати на запити імпортерів. І це до наступного цінового колапсу на внутрішньому ринку.

Нагадаємо, що в Україні змінилися ціни на овочі та фрукти.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: