АГРОБУХГАЛТЕРІЯ

В Україні фермери отримають фінансову допомоги від ЄС

18.08.2022 14:07
dreamstime_s_37282456

Кабінет Міністрів України затвердив порядок використання фінансової допомоги малим агровиробникам у розмірі 1,5 млрд грн. Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України, пише agronews.ua.

Як зазначається, допомогу отримають фермери, які найбільше постраждали від воєнної агресії російської федерації і які потребують підтримки за понесені витрати на польові роботи, утримання корів, придбання матеріалів для ведення господарської діяльності, паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, кормів та інших виробничих витрат.

Проєкт фінансується за рахунок бюджетної підтримки Європейського Союзу. Ним зможуть скористатися агровиробники, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або які утримують від 3 до 100 корів.

Безповоротна допомога в розмірі 3100 грн виплачуватиметься за один гектар сільськогосподарських угідь (але не більше 372 тис. грн), а також 5300 грн за вирощену дійну корову (але не більше 530 тис. грн).

Отримувач бюджетних коштів може разово скористатися одним із визначених напрямів.«Окрім того, процедуру подачі заявок суттєво спростили, оскільки підтримка надаватиметься фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, зареєстрованим у Державному аграрному реєстрі (dar.gov.ua), через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Подати заявку можна з 1 вересня 2022 року», — додали у міністерстві.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: