НОВИНИ

Україна розпочала поставки саджанців лохини до Італії

19.05.2021 12:03
poleznye-svojstva-jagody

Італія відома в світі як експортер саджанців плодових і ягідних культур найвищої якості. За інформацією аналітиків, за обсягом експорту саджанців Італія займає друге місце в світі, поступаючись лише Нідерландам. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

Тим цікавіше виявилося повідомлення про поставку першої історичної партії саджанців лохини в Італію з України. Адже Україна сама входить в двадцятку найбільших імпортерів італійських саджанців плодово-ягідних культур.

Як повідомляли EastFruit в компанії «ФруТек», яка і експортувала першу партію саджанців лохини для клієнта з Італії, переконати італійського покупця придбати саджанці саме з України було непросто. Важливу роль тут зіграли рекомендації одного з українського експортерів ягід, який був знайомий з італійським покупцем і довіряв йому.

Однак ще більш переконливими виявилися якість саджанців і ціна на них в порівнянні з конкурентами з Євросоюзу.

«Ми змогли запропонувати європейську якість саджанців за конкурентною ціною, тому покупець і вибрав нас. В результаті ми експортували до Італії фуру саджанців лохини сортів «Річка» і «Блуголд», яких повинно вистачити для закладки 9-10 гектарів лохини », – пояснює Олег Босий, керуючий партнер ТОВ« ФруТек».

Він також зазначає, що після цього ще кілька потенційних італійських клієнтів зацікавилися закупівлею українських саджанців лохини. Тому, не виключено, що за першим замовленням з Італії підуть і інші.

До цього українські саджанці лохини активно експортувалися переважно в Грузію і Вірменію, а в 2020 році невелика партія саджанців була поставлена навіть до Польщі. Компанія «ФруТек» в цьому році розширила географію експорту саджанців лохини, поставивши великі партії в Казахстан і Молдову. Також вони зараз розглядають заявки від потенційних покупців високоякісного посадкового матеріалу ягідних культур з декількох країн Центральної Азії, де інтерес до вирощування лохини останнім часом істотно зріс.

Читайте також: названо перспективну ягоду для розвитку на ринку.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: