НОВИНИ

Україна націоналізує 10 російських кораблів

14.04.2022 16:05
Порт-в-Ізмаїлі-859x483

Державне бюро розслідувань завадило виведенню з України російськими підприємцями 10 суден реальною вартістю понад мільярд гривень. Про це ДБР повідомляє у Телеграмі, пише agronews.ua.

Слідчі ДБР, за сприяння Морської охорони Держприкордонслужби, завадили виведенню восьми російських вантажних суден і двох танкерів, які перебували в акваторії порту в Одеській області на профілактичних ремонтних роботах. Кораблі були задіяні у логістичних операціях рф в акваторії Чорного моря та Дунаю.

Власники намагались незаконно вивести кораблі з України, змінивши прапор країни “прописки”. Для мінімізації обов’язкових платежів до держбюджету України судна були оцінені у 160 млн грн. За попередніми оцінками, ця сума занижена щонайменше у 5 разів.

Працівники ДБР передали на зберігання судна до Адміністрації морських портів України та подали матеріали до Одеської обласної військової адміністрації з ініціативою їх націоналізації.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні ДБР виявило ще 757 залізничних вагонів з росії та білорусі, які будуть націоналізовані для потреб оборони України.

Читайте також: На Львівщині випускали за кордон призовників з підробленими довідками.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: