НОВИНИ

Українців спіймали на контрабанді агрохімії до Росії

22.10.2019 11:54
90cf17ff48d8f45e31697440190a26ce44b1d742

Служба безпеки України затримала жителів прикордонних районів Харківської області під час переправлення контрабандної поставки агрохімії до РФ орієнтовною вартістю у 600 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Мешканці прикордонних районів Харківської області здійснювали контрабандні поставки сільськогосподарської хімії до РФ. СБУ впіймала ділків на відправці чергової партії у понад 700 кілограмів. Слідчі СБУ встановили, що контрабандисти переправляли до Росії гуртові партії засобів захисту рослин виробництва відомих світових виробників. Вантажівки із хімікатами періодично курсували до кордону, де товар розвантажували та передавали спільникам поза контрольно-пропускними пунктами”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що СБУ затримала зловмисників під час чергового переправлення партії хімії орієнтовною вартістю 600 тисяч гривень.У ході 20 обшуків за місцями проживання контрабандистів та приміщень, де зберігався товар, правоохоронці вилучили ще понад десять тонн підготовленого до відправки краму.

Окрім того, у межах відкритого кримінального провадження вирішується питання щодо повідомлення фігурантам справи про підозру у вчиненні контрабанди отруйних речовин.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: