НОВИНИ

У Житомирі жінки колекціонують цукор

23.12.2020 17:32
med-i-sahar-696x450

Колекціонувати можна все що завгодно, особливо, якщо в задоволення. Житомирянкам найбільше до вподоби колекціонувати цукор у стіках. Про це повідомляє Суспільне, пише agronews.ua.

Тетяна Ріхтер з Житомира колекціонує цукор в стіках – назбирала 88 пакетиків загальною вагою майже півкілограма. Кожен стік – в єдиному екземплярі. Жінка колекціонує цукор з українських кав’ярень і з закладів різних країн світу. Ідея колекціонування з’явилася випадково. Розпочалося все із кавування у Львові.

“Моя колекція розпочалася із колекціонування спогадів, а не цукру. Перший пакетик датується 2012 роком, коли я їздила на зустріч зі своїми друзями-поетами у Львів. В моїй колекції 88 різних пакетиків, повторів я не збираю, я їх або роздаю, або використовую. Загалом, цукру в усіх цих пакетиках приблизно 450 грамів”, – каже Тетяна.

63c2e8105bed565d

У Тетяни Ріхтер цукрові стіки не лише з українських кав’ярень, а й з-за кордону. Поповнювати колекцію допомагають друзі, які привозять цукор з різних країн світу.

“Є з Києва, з Чернівців, зі Львова, з Кам’янця-Подільського. Також в мене є цукор з Африки, Європи, Азії. Коли мої друзі і рідні дізналися, що я збираю цукор, вони почали мені звозити його з різних країн. В мене є цукор з Греції, Єгипту, Туреччини. Тут і білий, і коричневий цукор”, – зазначила жінка.

А от ще одна житомирянка Анна Павлюк теж колекціонує стіки, але вже без наповнення цукром. Всі її пакетики розділені на підгрупи.

a581423687f6d383

“В мене є новорічні стіки. Я ходила в спеціальну кав’ярню – там перебирала цукор і шукала той стік, якого в мене ще не було. На багатьох стіках є назви закладів, потім маєш приємні спогади. Якщо заклад замовляє зі своєю назвою стіки, значить, він більше турбується про себе”, – говорить Анна.

За словами Анни Павлюк, аби зберегти пакетик цукру після використання, його потрібно розкривати збоку, хоча вважається, що правильно – розламувати стік посередині, тоді цукор рівномірно висипається з обох частин.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: