НОВИНИ

У вересні спустять на воду найбільшу в Україні баржу класу річка-море

09.09.2020 08:34
aOy1598867651erl

Вже незабаром очікується спуск на воду баржі D-6000, яку “Дунайсудосервіс” і “Дунайсудоремонт” будують для “Світловодського річкового терміналу” (холдинг “АгроВіста”). Це нйбільша в Україні баржа. На її будівництво пішло понад 1200 тонн української сталі. Про це повідомляє agrologistyka, пише agronews.ua.

Баржа довжиною близько 128 метрів і шириною 16 метрів є найбільшою в історії України. Контракт на будівництво баржі класу “річка-море” для перевезення зернових вантажів був підписаний в січні 2020 року.

В Ізмаїлі вже приступили до фарбування люкових закриттів баржі, паралельно монтуючи деталі і механізми системи пересування люкових закриттів, встановлюють якірний пристрій і системи гідравліки.

“Ми знаходимося на фінальній стадії будівництва і робимо все для того, щоб здати її в термін. Тим більше що для замовника важливо якомога швидше почати перевозити зернові – як раз буде сезон”, – розповідає в коментарі сайту “Агрологістика” виконавчий директор “Дунайсудосервіс” Станіслав Чімбер.

Будівництво баржі почалося в лютому, коли було закладено кіль. Щоб побудувати її максимально швидко, роботи були розподілені між двома Ізмаїльським підприємствами, які знаходяться близько один від одного. Секції збиралися паралельно з тим, щоб згодом дві частини баржі зістикувати.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: