ВАЖЛИВО

У «Слузі народу» бунт серед депутатів-мажоритарників через законопроект про ринок землі

09.10.2019 13:16
1561119719-9611

Урядовий законопроект про ринок земель викликав бунт у лавах депутатів мажоритарників «Слуги народ», які відмовляються голосувати за допуск іноземців та концентрацію в одних руках 200 тис. га землі. Про це нам повідомило джерело у лавах партії.

«Серед депутатів-мажоритарників зріє бунт проти поданого Кабміном законопроекту про ринок землі. Багато незадоволених тим, що Олексій Гончарук та інші автори законопроекту записали туди дві радикальні норми, які не підтримують сьогодні виборці, особливо на селі. Перша – допуск іноземців до покупки землі у прихованій формі. Якби вони його не маскували, але він там. Є і це білими нитками шито. Друга – 200 тис. с/г землі для концентрації в одних руках. Це теж нонсенс. Близько 30-ти нардепів уже висловилися, що не голосуватимуть за земельний закон, якщо з нього не виключать іноземців, а площу концентрації в одні руки не зменшать до 20 тис. га», – розповідає на правах анонімності один з депутатів «Слуги народу».

Нагадаємо, що Кабмін зареєстрував свій у парламенті законопроект № 2178 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», у якому фактично не заборонено доступ іноземців до придбання с/г землі, а також встановлюється обмеження на с/г землю в одних руках у власність – не більше 15% земель області та 0,5% сільськогосподарських земель України (орієнтовно 200 тис.га).


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: