НОВИНИ

У Мінагрополітики сформували Громадську раду

10.12.2021 13:32
WhatsApp Image 2021-12-10 at 10.11.48

09 грудня, під час установчих зборів було сформовано новий склад Громадської ради при  Міністерстві аграрної політики та продовольства України. У Громадську раду увійшли 35 осіб – представників інститутів громадянського суспільства. Вони надаватимуть експертну та консультативну допомогу міністерству, а також можуть здійснювати експертну перевірку проєктів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики, пише  agronews.ua.

Установчі збори відкрив Міністр Роман Лещенко, наголосивши, що одним з першочергових та важливих завдань у новоствореному Міністерстві аграрної політики та продовольства України було відновлення роботи Громадської ради.

«Сподіваюсь, що громадська рада буде активно включатися в роботу. Нам важлива позиція, досвід та ідея кожного із вас, тому хто не увійде до Громадської ради – запрошуємо всіх до асоційованого членства», – зазначив Міністр Роман Лещенко.

Він також висловив сподівання, що з нового року Громадська рада розпочне свою діяльність і посилить інституційну спроможність Мінагрополітики.

Наступного засідання Громадська рада обере Голову та його заступників і повноцінно запрацює.

Нагадаємо, що Громадська рада – це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, утворений для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: