НОВИНИ

У Мексиці побудували дизайнерський курник з обвугленого дерева

21.07.2020 14:32
https://agronews.ua/

У мексиканському Пуерто-Ескондідо, на території арт-резиденції художнього фонду Casa Wabi, побудували дизайнерський курник з обвугленого дерева. Фахівці використали принципи проєктування колективного житла як для людей. Про це повідомляє Dezeen, пише agronews.ua.

«Ми побачили можливість розробити проєкт павільйону-гуртожитку, але зі специфічними функціями для його жителів. Наприклад, для комфортного висиджування курчат», — розповів Хав’єр Вільяр Руїс, партнер фірми kengo kuma & associates.

Архітектори створили структуру, яка схожа на багатоярусний стелаж з багатошарової фанери, в центральній частині накритій навісом. Назвали курник Casa Wabi Coop. Його зонування мало чим відрізняється від зонування людських гуртожитків.

Casa Wabi Coop by Kengo Kuma

У внутрішньому «громадському просторі» встановлені годівниці, а осередки стелажа — це умовні індивідуальні спальні.

Casa Wabi Coop by Kengo Kuma

Осередки для курчат відрізняються наявністю дрібної сітки, що робить помешкання більш захищеними, але водночас повітропроникними.

На вході у курник створено простір-ізолятор, де ветеринар оглядає птахів і при необхідності залишає їх в закритих осередках. Тут же співробітники складують зібрані яйця перед тим, як відправити їх на кухню Casa Wabi.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу casa-wabi-coop-kengo-kuma-architecture-mexico-edmund-sumner-dezeen-2364-col-5-scaled.jpg


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: