АГРОРЕГІОНИ

Суд заарештував частку агропідприємства на Кіровоградщині

08.07.2022 15:07
law

Суд за клопотаннями Кіровоградської обласної прокуратури наклав арешт на частку у 50% одного з підприємств, що становить понад 4,6 мільярда гривень, в рамках кримінального провадження за фактом відмивання коштів, йдеться у повідомленні прокуратури, пише аgronews.ua.

За даними слідства, громадянин рф – засновник одного з агропідприємств та власник половини статутного капіталу, який також є засновником восьми підприємств на території самої росії, здійснював незаконні фінансові операції.

Як стверджують правоохоронці, спільно з іншими посадовими особами підприємства він легалізував та виводив до рф кошти, отриманні злочинним шляхом.

Прокуратура вказує, що на частку громадянина рф у статутному капіталі підприємства арешт накладено “з метою забезпечення збереження майна для його подальшої конфіскації”.

Розслідування за частиною 2 статті 209 Кримінального кодексу здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області.

Читайте також: Нацбанк пропонує до продажу земельні ділянки сг призначення для організації садівництва.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: