ВАЖЛИВО

Стало відомо, коли буде прийняте рішення Міжвідомчої комісії щодо квотування міндобрив

17.06.2020 15:48
4950110d-2b39-4f2b-af75-397964601801

Сьогодні, 17 червня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, було повідомлено, що рішення Міжвідомчої комісії щодо добрив буде прийняте 22 червня. Про це повідомляє agronews.ua.

“В нас є дві можливості. Номінальна і політична. Запровадити обмежувальні заходи, тому що це нам дозволяє міжнародне право. Далі на основі цих номінальних висновків ми маємо знайти рішення яке є в інтересах економіки. Ця дискусія досить бурхливо триває три роки”, – наголосив Тарас Качка, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Нагадаємо, провідні аграрні об’єднання звернулися до Президента з проханням допомогти у вирішенні ситуації, яка склалась на ринку добрив через ініціативи монопольних структур щодо квотування імпорту добрив та посприяти в прийнятті Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі рішення, що відповідатиме національним інтересам України, а не інтересам олігархічної монополії.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: