НОВИНИ

Стало відомо, хто отримає перші гранти на переробку

12.08.2022 12:02
148312948_3018486005063917_8884421787105173578_n

Уряд погодив виділення 44,3 млн грн з резервного фонду для фінансування перших переможців програми грантів на розвиток переробного бізнесу. Про це повідомляє agroportal.ua, пише agronews.ua.

Вже найближчим часом учасники програми, які набрали найбільшу кількість балів за свої бізнес-проєкти, отримають кошти на обладнання, матеріали, сировину тощо, говориться у повідомленні Міністерства економіки України.

Серед проєктів, у які будуть спрямовані кошти, — запуск лінії з виробництва дроту, розширення виробництва дитячих іграшок, закупівля сучасного обладнання для розширення виробництва м’ясоковбасних виробів, придбання лінії електрооптичного сортування для переробки і консервування фруктів та овочів та інші.

Реалізація перших проєктів у сфері переробки дозволить забезпечити роботою 150 людей.

«Створення близько 75 тисяч робочих місць протягом року та поява нових підприємств, які створюватимуть якісну українську продукцію — таких результатів очікуємо від втілення програми грантів для розвитку переробної промисловості. Підтримуємо українського виробника, чиї товари мають шанс посісти своє місце у світовій торгівлі та довести свою відповідність міжнародним стандартам якості», — підкреслила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко.

Загалом з початку запуску програми грантів для переробних підприємств українці подали 574 заявки на участь через портал «Дія». 65% заявників планують витратити кошти на обладнання, 22% — на введення устаткування в експлуатацію, 13% — на доставку техніки.

Серед найпопулярніших напрямів, у яких підприємці реалізують свої проєкти: виробництво товарів та оптова торгівля ними — 4,5%, лісопильне та стругальне виробництво — 4,1%, переробка зернових, бобових і насіння олійних культур — 3,8%, виробництво м’ясних продуктів та м’яса — 3,2%.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїПерегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: