НОВИНИ

Стало відомо, чому Китай буде клонувати свиней

25.01.2021 14:45
222360

Після кризи в галузі свинарства, що почалася через епідемію АЧС у 2018 році, Китай поступово відновлює галузь. Перезапускаються старі та будуються нові свинокомплекси. Зокрема, Академія сільськогосподарських наук Хубею спільно з Hubei Jinbao Boar Genetic Technology планує створити господарство, де буде практикуватися клонування свиней. Про це повідомляє meat-inform, пише agronews.ua.

Тваринницький комплекс, який мають побудувати в місті Цзінмень, буде спеціалізуватися на розведенні цінних порід свиней. Це дозволить Китаю задовольнити потреби свинарства в якісному маточному поголів’ї і зменшити обсяги закупівель свиней за кордоном. Також клонування може допомогти врятувати види кабанів, що зникають.

“Технологія клонування може дозволити вивести велику кількість якісних племінних свиней і прискорити прогрес їх генетичного поліпшення. “Ідеальні свині” повинні мати високі показники конверсії корму, якісне м’ясо, високу продуктивність, короткий виробничий цикл, високу плодючість і стійкість до хвороб”, – заявив заступник голови Академії сільськогосподарських наук Хубею Хуа Зайдун.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: