НОВИНИ

США планує відкрити свій ринок для української кукурудзи та пшениці

26.09.2021 08:07
0000-623x370

Україна та США працюють над відкриттям ринку США для української кукурудзи та пшениці (у тому числі органічної). Як повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби, наразі процедури погодження знаходяться на фінальному етапі, пише agronews.ua.

«Ми дуже чекаємо на відкриття ринку США для української кукурудзи та пшениці, адже це створить нові перспективи для розвитку бізнесу та зростання економіки нашої країни», – заявила очільниця відомства Владислава Магалецька.

Елізабет Хафнер (торгове представництво США, USTR) відзначила успішну комунікацію між країнами та підкреслила важливість подальшого діалогу між бізнесом та органами влади.

Раніше американські експерти прогнозували збільшення загального українського експорту зернових на всі ринки. Так, USDA підвищило прогноз експорту української пшениці у поточному маркетинговому році на 2,5 млн тонн, порівняно з попереднім, травневим прогнозом. Очікують, що Україна експортує рекордні 23,5 млн тонн пшениці. Також, порівняно з попереднім прогнозом, має зрости і експорт української кукурудзи – до 32 млн тонн.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: