НОВИНИ

Службові особи Держрезерву розкрадали зерно організованою злочинною групою

22.01.2021 11:32
prowler_765

Миколаївською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння  службовими особами Державного підприємства «Хлібна база №76» Державного агентства резерву України майном підприємства в особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 КК України). Про це повідомляє пресслужба Миколаївської обласної прокуратури, пише agronews.ua.

У ході розслідування правоохоронцями здобуто беззаперечні докази про те, що вказані особи діяли у складі організованої злочинної групи, яку створив та очолив виконувач  обов’язків заступника генерального директора.

Організатор злочинної групи визначив функції кожного її члена,  розробив план злочинної діяльності, який передбачав направлення зусиль усіх учасників на отримання єдиного для всіх злочинного результату – одержання прибутку від незаконної реалізації зерна пшениці.  

У такий спосіб, вказані особи, зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи зерном пшениці, що  перебувало у сховищах підприємства загальною вагою 158 тон, чим спричинено Державному агентству резерву України матеріальну шкоду у сумі майже 1 млн грн.
19 січня цього року усім фігурантам справи повідомлено про підозру з новою правовою кваліфікацію за ч. 5 ст. 191 КК України – заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою.

Розслідування триває.

Нагадаємо, що майже 2700 вагонів зерна, яке повинно б знаходитися на зберіганні у Держрезерві з’їли миші. Сума збитків більше 800 млн. грн. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: