АГРОФОТО

Селекціонери вивели непримхливий сорт помідора з наддовгим терміном зберігання

04.04.2022 11:00
TYBELLO-TCP2320-scaled

Помідор – сливи є одними з провідних сегментів на міжнародному ринку столових томатів, оскільки попит на тепличні продукти є одним з найвищих. Насіннєва компанія Esasem продовжує приділяти особливу увагу генетиці для цього типу продукту. Про це повідомляє freshplaza.com, пише agronews.ua.

Фактично, споживчий попит на високоякісні свіжі помідори, смак і термін придатності яких є затребуваними характеристиками по всьому ланцюжку, задовольняється за рахунок пропозиції, яка все більше орієнтується на потреби кінцевих клієнтів.

Нові гібридні сливові томати Sol belo від Esasem відображають кулінарні та сільськогосподарські традиції Італії без шкоди для терміну придатності і зовнішнього вигляду.

Цей сорт помідорів з міні-сливою рекомендується для весняної та літньої пересадки і має відмінну здатність до зав’язування при високих температурах. Рослини мають короткі міжвузля і хороший листовий покрив, а також утворюють довгі компактні грона.

Сорт відповідає потребам виробництва в глобальному контексті, що характеризується зміною клімату, що супроводжується поступовим підвищенням середніх температур. Влітку 2021 року, наприклад, це явище призвело до стійкої хвилі тепла на Сицилії. Саме здатність адаптуватися до стресових умов означає, що Solbello може змінити ситуацію. І це ще не все, так як сорт може похвалитися хорошою врожайністю, терміном зберігання і смаком.

Довгий термін зберігання означає, що помідори Sol belo підходять як для ящиків, так і для лотків, і що вони можуть витримати складну логістику для доставки на ринки призначення. Не кажучи вже про час на полицях. 

Sol belo також може похвалитися повним пакетом стійкості, в тому числі до TYLCV. Esasem вдалося довести, що сорт здатний гарантувати якісну і кількісну спадкоємність навіть при наявності основних вірусів.

Читайте також: Один з регіонів цілком заборонив продаж алкоголю.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: