НОВИНИ

Україна за три квартали завезла свинини на 6,9% менше, ніж торік

12.10.2019 09:05
picture2_ukraincy-potreblj_344374_p0

Протягом січня-вересня 2019-го до України надійшло 18,32 тис. т свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней. Це на 6,9% менше ніж за три квартали 2018-го. Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України» з посиланням на дані митної статистики ДФСУ.

Аналітики АСУ зазначають, що ще місяцем раніше сукупні обсяги надходження свинини з-за кордону перевищували торішні на 4%. Проте слабша імпортна активність упродовж першого місяця осені відчутно змінила ситуацію: «У вересні 2019-го імпорт свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней був на 38% меншим, ніж місяцем раніше та склав 2 тис. т. Це майже вдвічі менше ніж за відповідний місяць минулого року».

«Протягом останньої чверті минулого року імпортна активність дещо послабилася порівняно з липнем-вереснем. Тим не менш, за той період до України завезли майже 9 тис. т свинини. Цьогоріч квартальні надходження свинини були значно «скромнішими» та не перевищували 7,4 тис. т, які надійшли у першій чверті року. Тож навіть якщо обсяги імпорту м’яса свиней протягом жовтня-грудня зрівняються з торічними 9-ма тис. т, річний обсяг надходжень буде меншим ніж у 2018-му», — коментують в АСУ.

Помісячна динаміка імпорту свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней (УКТ ЗЕД 0203)


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: