АГРОВІДЕО

Рибоохоронний патруль Волині рятував потомство іхтіофауни

04.04.2019 10:40

Цього року і зима була малосніжною, і дощів на Волині випало набагато менше, ніж у попередні роки. Від цього рівень води в річках катастрофічно низький, про це йдеться в сюжеті 12 каналу.  

До прикладу, Стир в районі Колок впав на метр 20 сантиметрів, а Західний Буг поблизу Володимира-Волинського аж на два метри. За таких умов рибі буде важко нормально від нереститися.

Саме тому Волинський рибохоронний патруль разом із учнями сьомої Луцької школи організували акцію, під час якої робили штучні нерестові гнізда.

Штучні нерестовища виготовляли з гілок сосни та ялини. Їх прив’язували з одного боку мотузкою до вантажу – цеглини, аби гілки трималися певного місця, з іншого – до поплавця, яким слугувала пластикова пляшка, а би гніздо не опускалося на дно.

Цього разу на заплаві Стиру виготовили 50 штучних нерестових гнізд. Акція “Допоможемо рибі від нереститися” неодноразова. Раніше такі нерестовища вже розкидали по плесу водосховища в урочищі Чебені Рожищенського району. Намагаються врятувати популяцію іхтіофауни і в інших областях.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: