НОВИНИ

Російський суд визнав законним донарахування Липецької фабриці Рошен податків

19.09.2021 10:12
Screenshot_4

Російський суд визнав законним донарахування Липецької фабриці Рошен податків на 374,42 млн руб. Арбітражний суд Липецької області відмовив Липецької кондитерської фабрики Рошен у визнанні незаконним рішення міжрайонної Інспекції Федеральної податкової служби щодо найбільших платників податків регіону від 2015 року. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Арбітражного суду Липецької області, пише agronews.ua.

«Згідно з цим рішенням, кондитерській фабриці було запропоновано сплатити податків, пені та штрафів на загальну суму на 374,42 млн руб (майже 140 млн грн за поточним курсом – ред.) », – йдеться в повідомленні суду.
Рішення може бути оскаржене протягом місяця в дев’ятнадцятому арбітражному апеляційному суді.

Підприємство намагалося оскаржити винесене в 2015 році рішення протягом більш ніж трьох з половиною років. Тоді за результатами виїзної податкової перевірки підприємству було запропоновано сплатити 1,66 млн руб. податку на прибуток та 226,15 млн руб. податку на додану вартість за 2013 рік, а також 56,15 млн руб. пені та 90,46 млн руб. штрафу.

Як зазначає російське видання Коммерсант, також підприємству відмовили у відшкодуванні надмірно пред’явленого до відшкодування з бюджету за четвертий квартал 2013 року ПДВ в розмірі 25,87 млн руб.

Російські податківці пояснили податкову вигоду кондитерської фабрики «завищеною ціною будівництва» підприємства і розподільного центру в селі Косирівка Липецької області. Роботи виконувало нижньогородський ТОВ НВФ Металлімпресс.

Відзначається, що процес зупинявся в зв’язку з паралельним розглядом аналогічної справи про донарахування фабриці 361 млн руб. за 2012 рік. Ця суперечка компанія також програла.

У грудні минулого року повідомлялося, що Липецький Рошен програв суд про донарахування 35,5 млн руб. ($470 тис.) ПДВ, пені та штрафу, і відмова відшкодувати 25,9 млн руб. ($350 тис.) ПДВ за четвертий квартал 2013 року.

У січні 2017 року корпорація Roshen з економічних і політичних причин закрила фабрику в російському Липецьку. 1 квітня на фабриці було зупинено все виробництво.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: