НОВИНИ

Росія посилила блокування українських портів Азовського моря

19.10.2019 08:26
zakat_v_portu

Впродовж серпня-вересня 2019 року Росія під прикриттям штормів значно посилила блокування українських портів Азовського моря. Про це повідомив головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко на своїй сторінці у мережі Facebook.

За його словами, головною причиною поновлення російського економічного тиску є закінчення загрози введення «азовського пакету санкцій» для Росії.

Згідно з дослідженням BlackSeaNews, тривалість штучного утримування перед Керченською протокою «маріупольських» та «бердянських» суден значно зросла — «на вході» до Азовського моря — в 2,4 раза, а на «виході» — в 3,2 рази.

Крім того, упродовж літа-початку осені 2019 року (на відміну від російських або інших суден, що йдуть до/з азовських портів РФ) «маріупольські» та «бердянські» судна проходять Керченську протоку не за традиційною чергою, а окремими караванами, що формуються один раз на декілька днів.

А ситуація зі штучним утримуванням перед Керченською протокою «маріупольських» та «бердянських» суден повернулася до показників вересня-жовтня 2018 року.

«Схоже, що настав час, коли знову потрібно активувати питання про «азовський пакет» санкцій до російських портів Азовського моря, з яких здійснюються регулярні перевезення до окупованого Криму: це порти Ростов-на-Дону, Азов та Темрюк. Та, звичайно, «Порт Кавказ», той самий, що навпроти Керчі на узбережжі Тамані», — зазначив Андрій Клименко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: