НОВИНИ

Рябошапка звинуватив прокурора ГПУ у причетності до вимагання грошей і землі

24.11.2019 14:29
ryaboshapka-860x580-c-1

Серія обшуків в Одесі була пов’язана з трьома кримінальними провадженнями, зокрема, розкраданням грошей чиновниками міської ради, корупцією в Адміністрації морських портів та вимаганням грошей і землі у курортному селищі Затока. Про це заявив генеральний прокурор Руслан Рябошапка у коментарі журналістам, передає УП.

“Чиновники, які пов’язані із Адміністрацією морських портів, за допомогою фіктивних договорів намагались вивести із власності державного підприємства суму приблизно на 54 мільйона гривень…  Третя ситуація… пов’язана з вимаганням грошей в одного з чиновників Затоківської селищної ради. А також ця ситуація була пов’язана із вимаганням виділення землі особам, які не мали на це права. На жаль, до цієї ситуації, до вимагання був причетний один з прокурорів Генеральної прокуратури“, – каже він.

Привласнення грошей в Адміністрації морських портів відбувалось через договори на поставку “певної продукції”, яка так і не була поставлена, та виконання “фіктивних робіт щодо реконструкції порту, які так і не були проведені”.

Третя справа, через яку в Одеській міській раді 22 листопада проводили обшуки, стосується привласнення чиновниками 100 мільйонів гривень через створення штучної кредитної заборгованості.

Раніше Антикорупційне бюро проводило обшук в Одеській міській раді та елітному житловому комплексі GreenWood, який пов’язують із відомим одеським бізнесменом Володимиром Галантерником.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: