НОВИНИ

Рентабельність майже половини лісгоспів України менше 1%

08.07.2020 09:32
1syndzv

У 2019 році рентабельність 43% держпідприємств була навіть меншою за 1%. Це найнижчий показник за останні 5 років. Про це повідомила пресслужба Державного агентства лісових ресурсів України, пише agronews.ua.

“Наша мета – подвоїти його, а до 2030 року – забезпечити мінімум 5%», – зазначив голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький у Фейсбук.

Розпочато кадрове перезавантаження галузі, написав він. Звільнено керівництво 79 підприємств.

«Чи могли ви собі уявити, що 23% держпідприємств у галузі вели неправдивий фінансовий та бухгалтерський облік? Ми звільнили керівництво 79 підприємств, зокрема, двох найпроблемніших обласних управлінь (Чернігівського та Харківського, на черзі вирішимо питання по Закарпатському та Івано-Франківському). Натомість ми уклали 41 контракт із новими управлінцями», – повідомив Андрій Заблоцький.

Також він повідомив, що обсяг незаконних рубок скоротився на 46% по всій Україні.

«По-перше, спільно з Нацполіцією ми здійснили понад 18 000 рейдів, відкрили 64 кримінальні провадження на суму заподіяної шкоди майже 6,5 млн грн, а також ініціювали 32 справи у суді. По-друге, реалізація необробленої деревини стала можливою виключно через е-аукціони. По-третє, ми оприлюднили плани реалізації необробленої деревини та річні плани заготівлі. По-четверте, підключили до системи електронного обліку деревини 100% постійних лісокористувачів. Відтепер усі, хто заготовляють деревину, обов’язково її маркують», – розповів голова відомства.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: