НОВИНИ

Рекордно зросли продажі насіння соняшнику бренду Pioneer

29.08.2021 11:23
money-4345351960720-2-111448

У другому кварталі 2021 року продажі насіння соняшнику флагманського бренду Pioneer® зросли майже на 80% відносно другого кварталу 2020 року, а продажі гібридів кукурудзи бренду Pioneer® – на 34%, пише  agronews.ua.

Ще одним проявом успіху українського бізнесу у сегменті насіння став потужний старт продажів насіння озимого ріпаку Brevant™ – вони зросли на 50% у червні 2021 року відносно червня 2020 року. Також протягом сезону 2020/21 відбулося зростання продажів преміальної технології обробки насіння LumiGEN™ на 143% відносно попереднього аналогічного періоду.

Бізнес засобів захисту рослин Corteva Agriscience в Україні також показав сильний результат – завдяки підвищеному попиту на передові продукти компанії у першому півріччі 2021 року продажі ЗЗР зросли на 6% відносно першого півріччя минулого року. Зокрема, успішні результати показали продажі інноваційних гербіцидів на основі новітньої молекули Arylex™ active, які зросли на 120% протягом першого півріччя 2021 відносно аналогічного періоду минулого року. Так, другий рік поспіль демонструє успіхи гербіцид системної дії Геліантекс™ – його продажі збільшилися на 136% за перше півріччя до аналогічного попереднього періоду.

Виробничі успіхи 2021 року стали для Corteva в Україні абсолютно рекордними – компанія збільшила посівні площі, зокрема під виробництво насіння кукурудзи з 4 тис. га до понад 8 тис. га. Загалом цьогоріч на полях більше 25 виробників-партнерів заводу «Стасі Насіння» виробляється близько 25 гібридів кукурудзи та близько 5 гібридів соняшнику брендів Pioneer® та Brevant™.

Команда Corteva Agriscience продовжує навчати фермерів згідно з Цілями сталого розвитку 2030 та продовжує надавати цього сезону безкоштовні агротехнологічні консультації своїм клієнтам по всій території України та впроваджувати різноманітні цифрові сервіси, зокрема фотометріюонлайн-додатки та боти.

Щоб продемонструвати фермерам процес правильного підбору гібридів та захисту рослин, Corteva Agriscience в 2021 році заклала 13 аграрних полігонів, в тому числі сім з розширеними дослідами по засобах захисту. Також з метою забезпечення безперервності процесу надання консультацій в умовах обмеження особистих зустрічей протягом сезону компанія запустила новий інформаційно-цифровий інструмент для інформування та консультування фермерів – Viber канал «Corteva АгроЕксперт».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: