НОВИНИ

Програма USAID запускає новий інструмент підтримки українського бізнесу

28.03.2024 14:15
7

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запускає новий інструмент підтримки підприємців, у межах якого з українськими компаніями будуть укладатися угоди про партнерство. Про це повідомляє АПК-Інформ, пише agronews.ua.

«У межах угоди про партнерство підприємства отримають до трьох позицій обладнання або маркетингових послуг з переліку найбільш затребуваних в Україні. Натомість бізнеси візьмуть зобов’язання щодо створення робочих місць та збільшення продажу. Обладнання або послуги компанії обиратимуть самостійно», – йдеться в повідомленні.

Як уточнюється, до переліку обладнання, яке компанії можуть отримати в межах угоди про партнерство, входять, зокрема, холодильне та хлібопекарське обладнання, складські стелажі та ін. Щодо маркетингових послуг, то серед них послуги з розвитку бренду, розробка маркетингової та експортної стратегій, консультаційні послуги з виходу на нові ринки, консультування з питань ощадливого виробництва.

Участь у програмі зможуть взяти компанії, в штаті яких на момент подання заявки буде від 10 співробітників та вони матимуть змогу інвестувати у власний розвиток. Крім того, вони мають бути готовими «створити 20 робочих місць та/або згенерувати $1,5 млн від продажу під час реалізації угоди про партнерство».

«Прийом заявок триватиме до 30 квітня», – додається в повідомленні.Перегляди: 65
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: