ВАЖЛИВО

Посадовці Національної академії наук України розбазарили землю під забудову

23.07.2020 17:02
t-1-zemlia

Правоохоронні органи задокументували високопосадовців Національної академії наук України на незаконній передачі під забудову ділянок столичної землі вартістю понад 300 мільйонів гривень. Тривають слідчі дії. Операція проводилась спільно із СБУ, Голосіївським управлінням поліції ГУ НП у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 1. Про це повідомив Михайло Апостол на своїй фейсбук сторінці, пише agronews.ua.

Встановлено, що посадовці НАНУ з порушенням вимог постанови Кабінету Міністрів України та без обов’язкового погодження з Бюро Президії Академії уклали з приватними комерційними структурами договори на будівництво комплексу багатоквартирних житлових будинків на землях установи.

Ділянки розташовані поблизу пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Феофанія».

Організатори оборудки протиправно передали забудовнику землі загальною площею 24,5 гектара у постійне користування терміном на 49 років. Згідно з умовами договору, після завершення робіт комерсанти мали право викупити ділянки у власність.

Наразі у межах розпочатого кримінального провадження за ст. 356, ч. 3 ст. 191 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України правоохоронці проводять обшуки у Президії НАНУ для вилучення документальних матеріалів, що підтверджують протиправну діяльність. Рішенням суду на ці земельні ділянки НАНУ накладено арешт.

Нагадаємо, в Україні для сільської місцевості створили пожежну машину на 4 тонни води.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: