НОВИНИ

Порт «Ніка-Тера» встановив рекорд швидкості завантаження зернових

14.05.2021 15:07
IMG_130521

Порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, встановив власний рекорд швидкості навантаження зернових вантажів – за добу на судно VICTORIA MAY завантажено 29 тис. тонн продовольчої пшениці. Про це повідомляє пресслужба порту, пише agronews.ua.

VICTORIA MAY – кіпрське судно класу Supramax довжиною в 189.9 м і шириною в 32.26 м, що виконує транспортування вантажу компанії «Louis Dreyfus». Перевалка пройшла одночасно з двох причалів з використанням двох навантажувальних машин.

За трохи більше ніж півтори доби на судно в порту було завантажено 40,35 тис. тонн зерна. Завантаження виконано до максимально дозволеної осадки на Бузько-Дніпровсько-Лиманському каналі – 10,5 м. Далі судно VICTORIA MAY попрямувало для подальшого довантаження 15,3 тис. тонн зернових на рейді (банка Трутаєва).

«Для порту – це новий рекорд. Як порт нового покоління, ми ніколи не приховували наших амбітних планів і пріоритетів: збільшення швидкості обробки вантажів, оперативність обслуговування клієнтів і зростання показників продуктивності. Акціонери продовжують інвестувати в порт, і ми системно реалізуємо розпочату масштабну програму збільшення пропускної спроможності порту. Наші бізнес-процеси змінюються таким чином, щоб показники швидкості обслуговування та якості сервісу повністю відповідали найкращим стандартам європейських портів», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

За словами керівника порту, високі норми перевалки та ціна – один з ключових чинників для клієнтів при виборі порту. Він упевнений в тому, що для того, щоб залучати нових клієнтів, порт повинен бути швидшим в обслуговуванні, ніж конкуренти. «Для поліпшення виробничих процесів дирекція з розвитку порту постійно веде пошук найкращих бізнес-рішень», – наголосив Агакішіев.

У розвиток порту Group DF Дмитра Фірташа інвестовано понад 1,5 млрд гривень. Найбільшим інвестпроєктом стала реалізація програми збільшення пропускної здатності. В рамках її реалізації було:

✅Збільшена кількість причалів до 8 довжиною 1900 метрів.

✅Побудований новий ваговий комплекс (складається з двох технологічних ліній продуктивністю 1800 м3 на годину).

✅Поновлена сучасна виробнича технологічна лабораторія (ВТЛ).

✅Доведено до 10 одиниць парк локомотивів (порт володіє власним локомотивним депо для технічного обслуговування і ремонту тепловозів).

✅Збільшена протяжність власних залізничних шляхів (до 23 км).

✅Закуплена необхідна техніка для перевантаження вантажів (4 навантажувальних машини продуктивністю до 1500 тонн на годину).

На підприємстві функціонують 5 спеціальних вагових комплексів для розвантаження вагонів. Для оптимізації логістичних операцій планується будівництво додаткових вагових залізничних комплексів.

У першому кварталі 2021 року порт «Ніка-Тера» перевалив 1 млн 420 тис. тонн вантажів.

Читайте також: 15 найбільших морських терміналів для одноразового зберігання зернових.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: