НОВИНИ

Озвучено, як визначатимуть шкоду за неправомірне використання землі

29.12.2022 16:19
zemlya-kurkul-3-60113

Уряд розширив перелік органів, що можуть здійснювати розрахунок розміру шкоди за неправомірне використання землі. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Так, рішенням Уряду внесено зміни до п. 7 Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, псування земель, порушення режиму, нормативів і правил їх використання, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 року №963.

Відтепер виконавчі органи сільських, селищних, міських рад в праві визначати розмір шкоди, заподіяної внаслідок відповідних правопорушень у сфері використання та охорони земель у межах повноважень, визначених законом.

У відомстві нагадали, що відповідно до абзацу другого частини першої статті 188 Земельного кодексу України державний контроль за використанням та охороною земель в обсязі, визначеному законом, також здійснюється виконавчими органами сільських, селищних, міських рад.

Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад набувають установлених законом повноважень зі здійснення державного контролю за використанням та охороною земель у разі прийняття відповідною радою рішення про здійснення такого контролю.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: