НОВИНИ

Стало відомо, що спровокувало зростання цін на зернові

11.11.2021 11:05
v-chem-raznitsa-mezhdu-yachmenem-pshenitsey-i-drugimi-zlakami-16-623x370-1

Після виходу звіту експертів USDA котирування кукурудзи показали помірне зростання. На українському ринку ціни на кукурудзу продовжили зниження, проте вже не так активно. Про це інформують аналітики Barva Invest в Telegram, пише  agronews.ua.

Грудневий ф’ючерс на американську кукурудзу зріс на $0.03/бу, а на чорноморську на $0.75/т. USDA очікувано збільшило прогноз урожайності в США, проте воно було повністю компенсоване збільшенням споживання на біоетанол.Отримуй повідомлення про нові пропозиції продажу зернаВчасно дізнавайся про зміни цін на культури 

Котирування пшениці повернулись до зростання після виходу нового звіту USDA, отримавши підтримку від зниження оцінки світової пропозиції та кінцевих запасів в поточному сезоні. 

Очікуване збільшення виробництва в Росії було повністю компенсовано зниженням оцінок ЄС та Казахстану. Ціна на грудневий ф’ючерс на Чикаго зросла на $0.10/бу, ціна на європейську пшеницю зросла на €2.25/т, а на чорноморську знизилась на $0.25/т.

«На міжнародних ринках спостерігається пожвавлення активності. Філіппіни закупили 50 тис. т австралійської пшениці, Японія проведе тендер на закупівлю 157 тис. т американської та канадської пшениці, а Туніс планує закупити 100 тис. т. Український ринок протягом вчорашнього дня був стабільним в очікуванні розуміння подальших глобальних тенденцій», — зазначили аналітики.

Нагадаємо, озвучено ціни на соняшникову олію.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: