ВАЖЛИВО

Озвучено реальні ціни на Бессарабському ринку та що купує Тищенко

28.10.2021 08:06
684

Раніше Тищенко насмішив українців власною версією цін на продукти. Журналісти побували на столичному Бессарабському ринку і дізналися, наскільки реальні ціни на продукти відрізняються від тих, які нещодавно озвучив нардеп Микола Тищенко. Про це повідомляє unian.net, пише agronews.ua.

З’ясувалося, що морквина на ринку в центрі Києва коштує 50 гривень за кілограм, помідори й цибуля – по 100. Кілограм часнику і того більше – 250 гривень.

В «розповіді» Тищенка особливе місце зайняло м’ясо. Від його версії реальні ціни істотно відрізняються: кілограм яловичини коштує від 200 гривень, свинина – 140. Свинячі ребра обійдуться в 130, печінка – 59, антрекот – 180 гривень за кілограм. Качка обійдеться в 180 гривень за кілограм, а улюблене Тищенком сало – від 150 до 500 гривень за кілограм.

Продавщиці ринку підтвердили, що Тищенко купує у них сало.

«Та знає він ціни, навіщо сказав таке взагалі? Коля шо, дурак? Я навіть не пам’ятаю, в якому році кілограм яловичини можна було купити за 50 гривень. Це просто нонсенс! Ніде таких цін немає! Ні на Бессарабці, ні на будь-якому іншому базарі!», – підтверджує інша.

За словами жінок, Тищенко на ринку купує українське сало вартістю 250 гривень за кілограм.

Нагадаємо, що Озвучено закупівельні ціни на зерно в Україні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: