НОВИНИ

Озвучено, коли в Україні відновлять перевезення через порти

06.04.2022 15:00
Oděsa,_přístav,_loď

MSC запускає в Україні експортний контейнерний сервіс «залізниця-ріка» для українських вантажів у порту Південний. Про це повідомляє usm.media, пише agronews.ua.

Вантажі відправлятимуть до румунського порту Констанца, а вже звідти їх розподілятимуть у пункти призначення.

Вантажі планують відправляти з Південного до Одеси залізницею, потім — до порту Ізмаїл на румунському кордоні. Звідти контейнери завантажать на річкові баржі, які вирушать до Констанци.

Логістистичний маршрут все ще перебуває на стадії розробки. Наприклад, досі невідомо, чи судноплавні лінії поставлятимуть порожні контейнери із сусідньої Румунії через ризики, пов’язані з війною. Також є побоювання, що експорт з України скоротиться, коли вантаж, що прибув у порти, відправлять за призначенням, і всі порожні контейнери, що є, будуть використані.

В умовах війни експортні контейнери доставлялися з України до Констанци лише автотранспортом. Після запуску нового контейнерного маршруту Україна зможе експортувати і важкі вантажі, які не могла відправляти вантажівками через обмеження за вагою.

Українські порти залишаються заблокованими з 24 лютого, і близько 100 торговельних суден не можуть вийти в море. Проте деякі порти завершують вантажно-розвантажувальні роботи для суден біля причалу.

Читайте також: Озвучено, де в Україні посилили «сухий закон».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: