АНАЛІТИКА

Озвучено ціни на першу черешню

26.05.2022 08:03
040620_черешня

На ринках Ужгорода кілька днів тому з’явилася ранні закарпатські черешні. Їх називають маюшки, бо достигають у маю, себто, травні. Про це повідомляє agrotimes.ua, пише agronews.ua.

«Стиглі плоди зібрали у теплих районах краю – на Виноградівщині, Берегівщині, Іршавщині, Мукачівщині. Урожай продають господарі та перекупники», – повідомляє видання.

Зауважується, що цього року ціни нижчі, ніж минулого року від 60 до 100 грн/кг. Проте, купують небагато.

Нагадаємо, експертка Марія Лакеєва спрогнозувала проблеми з кісточковими. За її словами, забезпечення України кісточковими фруктами найбільше залежить від перебігу бойових дій, менше – від погоди, яка теж не найкраща.

Основне виробництво черешні розташоване в окупованому Мелітополі. Виробництво на неокуопованих територіях, таких як Дніпропетровщина, Миколаївщина – ускладнене тим, що садки обстіляні касетними боєприпасами, і не всі з них розірвалися. Інші області, що не піддавалися інтенсивним обстрілам, потерпають від нестачі персоналу, частина якого евакуювалася, частину – мобілізували в армію.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: