НОВИНИ

ОПЗ частично розрахувався з боргами

18.04.2019 14:29

Після отримання першої частини грошей з виграної у податковій інспекції апеляції, ОПЗ розрахувався боргами. Але ПАТ «Укртрансгаз» до цих пір не дає завести газ від нового постачальника, для роботи підприємства. Про це кореспонденту Української Служби Інформації розповів перший заступник директора ОПЗ Микола Щурик.

Вигравши суд, Одеський припортовий завод зміг розрахуватися з боргами, однак, за словами Щурика, «Укртрансгаз» виставляє умови, які не відповідають законодавству і не дає завести газ для нормальної роботи заводу.

«Ми виграли суд у податкової про стягнення на користь заводу більш 489 мільйонів гривень. Вже отримали перші 50 мільйонів, за якими закрили заборгованість по податках і заробітної плати. Але поки проблеми з «Укртрансгазом» тривають. Вони в ручному режимі не дають новому Давальці газу зайти на їх електронну площадку», — розповів Микола Щурик.

Він додав, що на даний момент не відомо, коли відбудеться запуск заводу в «повну силу», але зараз він збалансований і всі борги погашені. В даний момент завод працює тільки в режимі перевалки аміаку з Тольятті, який йде по трубі, в тому числі аміак, які купується для внутрішнього ринку України.

Варто зазначити, що на засіданні комісії Одеської ОДА також вказали на проблеми з постачанням газу в ОПЗ, але основним питанням став продаж заводу. Основним кандидатом в покупці досі залишається ПАТ «Аграрний фонд».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: