НОВИНИ

Оптимальне живлення для успішного старту ярих культур

06.04.2022 09:38
corn_06_20

Успішний старт – запорука подальшого повноцінного росту та розвитку культурних рослин. Тому розпочинати захисні заходи та закладати основу збалансованого живлення необхідно ще до посіву сільськогосподарських культур, наголошують фахівці UKRAVIT SCIENCE PARK. Саме тому вони рекомендують приділити передпосівній обробці насіння особливу увагу.

«Незважаючи на складну ситуацію в країні, посівна кампанія ярих культур успішно розпочалася та триває в тих регіонах, де це можливо. Й щоб забезпечити продовольчу безпеку країни, аграрії України наразі зобов’язані зробити все можливе, щоб культури ще на старті отримали все необхідне для подальшого повноцінного росту та розвитку і максимально розкрили свій генетичний потенціал врожайності, – зазначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Тому, нарівні із фунгіцидними та інсектицидними протруйниками, я рекомендую обов’язково вдатися до обробки посівного матеріалу ярих зернових культур, соняшника, кукурудзи та сої комплексними добривами зі збалансованим співвідношенням макро-, мезо- та мікроелементів. Цей крок забезпечить молоді рослини легкодоступними елементами живлення на початку проростання, допоможе розвитнути потужну кореневу систему, зробить їх стійкішими до температурних та інших різного роду стресів і стимулюватиме ростові та продуційні процеси, завдяки чому культури зможуть повноцінніше реалізувати потенціал своєї високої продуктивності».

Для передпосівної обробки ярих культур Олександр рекомендує обрати комплексне легкозасвоюване добриво Авангард Старт. За своїм складом це добриво повністю відповідає фізіології мінерального живлення культурних рослин, особливо на початкових етапах їх росту та розвитку. Легкодоступні форми фосфору та комплекс інших елементів живлення сприяють появі однорідних сходів, а амінокислоти та полісахариди стимулюють ріст і розвиток культурних рослин на перших етапах їх органогенезу. Амінокислоти, як основні структурні одиниці білка, відіграють важливу роль у синтезі коферментів – особливо у фазі проростання, а полісахариди сприяють розвитку ґрунтової мікрофлори, роблячи її більш активною та стимулюючи швидкий розвиток.

Застосування добрива Авангард Старт для передпосівної обробки посівного матеріалу ярих культур підвищує його енергію проростання та схожість, сприяє прискоренню росту та розвитку потужної кореневої системи, особливо кореневих волосків, які активно споживають вологу та елементи живлення, активує обмінні процеси. Паралельно, добриво підвищує опірність молодих рослин до низьких температур, підвищує імунітет і проявляє антистресовий ефект.

В комплексі із протруюванням фунгіцидними та інсектицидними препаратами обробка насіння комплексним добривом Авангард Старт дозволяє створити культурам максимально сприятливі умови для росту та розвитку на ранніх етапах органогенезу та забезпечити надійний базис для формування високого рівня врожайності в майбутньому.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: