НОВИНИ

Оприлюднено особливості отримання кредиту від Мінагро

04.02.2022 10:26
Untitled-1-110-800x445

Основним критерієм отримання кредиту від Фонду часткового гарантування кредитів для сільського господарства  є прозора фінансова діяльність господарства, сплачені податки, офіційна звітність, відсутність боргів. Про це розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, пише agronews.ua.

«Головна умова для отримання кредиту аграріям — у власності або користуванні повинно бути не більше 500 га землі, і вони мають спеціалізуватися на первинному виробництві с/г продукції. Отримані кошти вони зможуть спрямувати на купівлю сільськогосподарських земель, техніки, обладнання тощо», — наголосив Тарас Висоцький.

Також він додав, що фермерські господарства будуть взаємодіяти безпосередньо з банком, тому важливо уважно вибирати банк з яким фермер або ФГ збирається співпрацювати. Банк своєю чергою співпрацюватиме з фондом часткового гарантування. Функції контролю використання кредитів буде виконувати безпосередньо банк, що видав кредит під гарантії фонду.

Читайте також: У Prozorro.Продажі з’явилися нові цікаві лоти з оренди земельних ділянок.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: