НОВИНИ

ООН повідомляє про наближення екологічної катастрофи

07.05.2021 19:38
fullsize

В ООН заявили, що Земля наближається до екологічної катастрофи, а минулий рік став безпрецедентним періодом екстремальних погодних і кліматичних катаклізмів. Про це у своєму зверненні повідомив генсек ООН Антоніу Гутерреш, пише agronews.ua.

За даними ООН, концентрація вуглекислого газу досягла нового максимуму – на 148% вище доіндустріального рівня. Це найвищий рівень за 3 мільйони років. Минулого року було на 1,2 градуса за Цельсієм спекотніше, ніж у доіндустріальні часи – небезпечно близько до 1,5 градусної межі, встановленої науковим співтовариством.

“Ми все ще рухаємося до катастрофічного підвищення температури на 2,4 градуса до кінця століття. Ми дійсно стоїмо на краю прірви”, – заявив Гутерреш.

За даними генсека, країни, на частку яких припадає 73% викидів, зобов’язалися до 2050 року домогтися нульових викидів.

“Суть в тому, що до 2030 року ми повинні скоротити глобальні викиди на 45% в порівнянні з 2010 роком, щоб до 2050 року досягти нульового рівня викидів”, – зауважив Антоніу Гутерреш.

“Але якщо ми будемо працювати разом, ми зможемо запобігти найгіршим наслідкам кліматичних порушень і використати відновлення від пандемії COVID-19, щоб направити нас на чистіший, екологічний шлях”, – впевнений генсек.

Нагадаємо, що на Буковині лісівники вирощують екзотичні дерева, які «лікують» ліс.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: