НОВИНИ

Одеські овочівники переобладнали свої лінії на м’ясні

05.05.2022 16:00
konservatsiia

Деякі овочівники Одещини переобладнали свої лінії з овочевої консервації на м’ясну і дуже підтримали цим регіон. Це забезпечило надходження якісного продукту, додаткові робочі місця, податки. Про це повідомляє agroportal.ua, пише agronews.ua.

Переробні підприємства не лише не припиняють роботу, але й нарощують виробництво та працюють на забезпечення не лише Одещини, а й усієї України. Про це розповіла директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова.

«Ми промоніторили всі підприємства, які виробляють свинину, яловичину. В кого були проблеми зі збутом, завели в наказ Міністерства аграрної політики, і ці виробники сьогодні постачають сировину для виробництва м’ясних консервів. Можна сказати, синхронізували виробництво м’яса з регіональною переробкою», — зазначає Алла Стоянова. 

Вона додає, що підвищення цін на продовольство буде в світі насамперед через війну в Україні. Відсоток подорожчання продукції на внутрішньому ринку регулюватиметься внутрішнім споживанням в умовах воєнного стану. Алла Стоянова, директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА

«На сьогодні можу сказати, що обмеження експорту впливає на обвал цін в Україні. Аграрії не можуть вивезти залишки, через що ціни на внутрішньому ринку на зернові просідають. Сьогодні різниця між українськими і світовими цінами складає 30%».

Читайте також: Сільське господарство в умовах війни: як залучити фінансування.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: