НОВИНИ

Ни Київщині серйозний спалах АЧС

07.02.2022 14:29
585b3d9-achs-1-16951

Два трупи диких кабанів знайшли на території мисливського господарства в Обухівському районі Київської області. Через це посадовці місцевої райдержадміністрації були вимушені утворити зони захисту та нагляду. Про це повідомляє 24tv.ua, пише agronews.ua.

Як зазначили в Обухівській РДА, ситуація потрапляє під класифікацію надзвичайних, пов’язаних з епізоотією. Щоб взяти розповсюдження африканської чуми свиней під контроль 2 лютого посадовці провели засідання надзвичайної комісії при райдержадміністрації.

Вогнищем розповсюдження небезпечної хвороби чиновники визнали перший обхід території Обухівського районного мисливського господарства.

Які населені пункти потрапили до зони надзвичайної ситуації

За словами очільника місцевого управління Держпродспоживслужби Володимира Реви, інформація про інцидент стала відома 1 лютого, коли до посадовців надійшла усна інформація про виявлення двох трупів диких кабанів на території мисливського господарства.

Лабораторна перевірка показала, що обидва кабани були інфіковані африканською чумою свиней.

Реагуючи на подію, у РДА вирішили створити у районі зону захисту, до якої включили села:

  • Перше Травня;
  • Шевченкове;
  • Копачів;
  • Березове;
  • Старі Безрадичі;
  • Тарасівка.

Крім того, у комісії з надзвичайних ситуацій визначилися з так званою зоною нагляду, де посилено спостерігатимуть за тваринами. До неї включили Обухів, а також 21 село та свиногосподарства ТОВ “Світанок плюс”, ТОВ “Краснослобідський відгодівельний комплекс” і два мисливських господарства – “Трипільський мисливець” і “Київське”.

Читайте також: Як успішно купити чи орендувати землю: безкоштовне навчання для учасників аукціонів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: