НОВИНИ

Названо причини рекордних цін на пшеницю

05.12.2021 09:08
Пшеница-миниатюра

Постійна загроза розриву ланцюжків постачання, інфляція та невизначеність, а також неврожай пшениці у покупців й низька якість продукції – зробили цього сезону частину виробників дуже багатими. Таку думку висловила менеджер з розвитку бізнесу «Maxigrain» Олена Нероба в коментарі для Latifundist.com, пише agronews.ua.

«Прагнення ряду імпортерів дочекатися гарного обіцяного врожаю почали затьмарюватися з середини літа: в Європі та Україні були дощі, у Канаді — посуха, в частині Росії не вдалося відновити втрати озимого врожаю пшениці. Тому ми бачили не лише щоденне зростання, а й згоду на нижчу якість», – відзначила експертка.

За словами Олени Нероби, схоже, що Австралія і цього сезону не врятує всіх: не дивлячись на рекордний урожай пшениці – до 37 млн т. Ринок вже активно обговорює скільки Австралія матиме фуражного зерна через надмірну вологу.

«Натомість Латинська Америка раптово стала нашим конкурентам – на початку сезону вони намагаються отримати швидкі гроші та почали продавати на наші ринки», – підкреслила експертка.

Читайте також: В Україні вирішення земельних спорів на роздоріжжі кодексів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: