НОВИНИ

Названо агрохолдинги, які найбільше отримали фінансування ЄБРР

11.01.2021 05:03
411661

В умовах пандемії Європейський банк реконструкції та розвитку підтримав Україну інвестиціями в обсязі 812 млн євро. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу банку, пише  agronews.ua.

«Європейський банк реконструкції та розвитку відреагував на пандемію СOVID-19 в Україні, надавши 812 млн євро інвестицій протягом 2020 року. За річним обсягом інвестицій Україна посіла третє місце серед країн операцій Банку після Туреччини та Єгипту», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у 2020 році ЄБРР профінансував поповнення оборотного капіталу агрохолдингу «Астарта» та «Grain Alliance Group» і підтримав розширення виробника дріжджів компанії «Ензим».

Також минулого року були задоволені потреби в оборотному капіталі зернотрейдера «Нібулон», виробника томатної пасти «Агроф’южн» і виробника сухих сніданків «Лантманнен Акса». Кредит ЄБРР також отримав виробник кормів для домашніх тварин «Кормотех».

У 2020 році ЄБРР також задовольнив попит на фінансування харчового рітейлу. Група «Новус» отримала кредит на будівництво першого в країні «зеленого» дистрибуційного центру в Києві та нових магазинів по всій країні, тоді як «Фоззі Груп» відкрила свій перший «зелений» супермаркет у столиці під вивіскою «Сільпо».

Як відомо, ЄБРР є найбільшим інституційним інвестором в Україні, де він профінансував 482 проекти загальною вартістю 14,5 млрд євро.

Наг


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: