НОВИНИ

Науковці назвали ключові чинники, які впливають на врожайність ріпаку

15.10.2020 07:02
shop_items_catalog_image181

Агрономи знають: мати ефективний препарат чи сорт або гібрид — це лише половина успіху, а інша половина залежить від багатьох факторів. Експерти назвали ключові чинники, які впливатимуть на успіх при вирощуванні ріпаку. Про це повідомляє журнал “Майстерня аграрія”, пише agronews.ua.

Термін посіву

Умови для посіву в оптимальні строки далеко не завжди бувають сприятливими. Отже, частіше слід орієнтуватися не на календарні строки, а на наявність вологи у ґрунті для забезпечення отримання дружних сходів, навіть якщо знадобиться додаткова обробка регулятором росту.

Фаза обробки

Якщо розвиток культури на полі нерівномірний, а вже наближається час застосування регулятор росту, — слід орієнтуватися на фазу розвитку тих рослин, яких наразі більшість на полі.

Норма препарату

Чим більша вегетативна маса рослин на полі, тим, відповідно, вища норма препарату необхідна для стримування її росту. Також звертаємо увагу на календарні терміни — чим довше ще до зимового стану спокою, тим більша норма препарату потрібна.

Вибір гібрида

В характеристиках гібридів часто вказується інтенсивність росту восени. Тому для ранніх посівів слід обирати гібриди з повільним ростом для зменшення ризику переростання, а для пізніх посівів, навпаки, — гібриди з високими темпами розвитку


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: