НОВИНИ

На Житомирщині оприлюднили план протидії рейдерству

19.08.2021 11:03
stop_reyder

На Житомирщині відбулося засідання координаційної ради щодо упередження силових захоплень підприємств, установ, організацій та сільгоспугідь. Про це повідомляє Житомирська ОДА, пише agronews.ua.

Під час наради наголошено на необхідності інвентаризації земель, а також необхідності юридичного оформлення права власності землекористувачами на земділянки, які вони використовують у своїй діяльності для уникнення рейдерських захоплень.

«Впевнений, що викорінення аграрного рейдерства на Житомирщині, сприятиме підвищенню вартості сільськогосподарських угідь і залученню інвестицій у сільське господарство України», — повідомив заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько.

У ході наради представниками нацполіції поінформовано присутніх щодо важливості якісної комунікації та своєчасного повідомлення органів правопорядку про можливі факти рейдерства. За даними правоохоронців, усі територіальні підрозділи Нацполіції мають чіткий алгоритм дій щодо виявлення та припинення спроб протиправного захоплення майна законних власників.

Нагадаємо, що в Україні зменшилось виробництво молока та яєць.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: