НОВИНИ

На Житомирщині припинено незаконне користування ставком вартістю майже 3 млн грн

26.03.2021 14:04
17a625cdafe956168e1d94266c00c65f

За позовом Коростишівської окружної (місцевої) прокуратури  Господарським судом Житомирської області визнано недійсним удаваний договір оренди водного об’єкту площею понад 13 га вартістю 2,7 млн грн. Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури, пише agronews.ua.

Йдеться про те, що у листопаді 2016 року Житомирським міжрайонним управлінням водного господарства укладено з підприємцем договір про надання послуг з оптимізації гідрологічного, гідрохімічного стану ставка Тростяницької осушувальної системи, площею 13 га, що знаходиться за межами с. Пекарщина Житомирського району.

Однак ретельним вивченням умов договору встановлено, що між сторонами укладено прихований договір оренди ставка у комплексі із земельною ділянкою, без згоди власника – Житомирської обласної держадміністрації. Зокрема, договором визначено, що надавач послуг самостійно сплачує кошти за їх надання у розмірі земельного податку за земельну ділянку, а також має право вирощену рибу відловлювати та реалізовувати.

Відтак підприємець замість надання послуг з очищення водойми шляхом вселення риб-меліораторів, фактично користується ставком для  підприємницької діяльності, зарибленні та вилову риби з метою реалізації. До того ж, міжрайонне управління на зазначену земельну ділянку має право лише постійного користування, але не уповноважене розпоряджатися нею чи передавати в оренду.

Нагадаємо, що на Закарпатті посадовці організували схему привласнення земель.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: